Префинета како и секогаш – Тесниот син фустан на Цеца ги избезуми фановите (ФОТО)

Фолк ѕвездата Светлана Цеца Ражњатовиќ не престанува да воодушевува со својот изглед, а многумина велат дека годините не и можат ништо, бидејќи таа навистина изгледа се поубаво.

Цеца, имено, објави фотографија во тесен светликав син фустан, додека со него облече и розеви елегантни сандали, а косата и беше пуштена и обликувана во локни.

Фото: Инстаграм

Само што ја објави фотографијата, започнаа да се нижат комплиментите како: „Господе ти си нереална“, „Дама“, „Изгледаш како да имаш 20 години“, „Божица“ и сл.

Прочитајте и...  ФОТО: Тамара Тодевска се пофали со „новите усни“

Поврзани вести

Што е душевен секс?

Слободен Печат

Ќерката на Брус Вилис и Деми Мур призна дека ја изгубила невиноста со постар човек кој ја искористил

Слободен печат

ФОТО: Бела Хадид уште еднаш воодушеви со својот едноставен стил

Слободен Печат

Кое чоколадо има психоактивно, дури и антибактериско дејство врз луѓето?

Слободен Печат

ФОТО: Неговата обожавателка го славела 101-от роденден, а тој и испратил шишиња текила

Слободен печат

Почина Спенсер Дејвис: Гитаристот кој помогна во популаризирање на американскиот блуз во Велика Британија

Слободен Печат

Остави Коментар