18 C
Скопје

Tag : избезуми

Магазин Магазин слајдер Сцена

Префинета како и секогаш – Тесниот син фустан на Цеца ги избезуми фановите (ФОТО)

Слободен печат
Фолк ѕвездата Светлана Цеца Ражњатовиќ не престанува да воодушевува со својот изглед, а многумина велат дека годините не и можат ништо, бидејќи таа навистина изгледа...
Забава Магазин Магазин слајдер

Смислил како да ги нервира роднините дури и на далечина, им испраќа загрижувачки фотографии (ФОТО)

Слободен печат
Силно сакал да го избезуми поширокото семејство до кое не може да дојде поради изолацијата, па токму затоа се послужил со фотошоп. Многумина веќе пронајдоа...
Еспресо Шоу биз

Ги избезуми следбениците – Николина Пишек го разгори Инстаграм (ФОТО)

Слободен печат
Николина Пишек, хрватската водителка, заинтригира многумина со новата објава на социјалната мрежа Инстаграм па тоа предизвика голем интерес. На фотографијата која ја сподели, се гледа...
Еспресо Шоу биз

Емили Ратајковски позираше без градник и повторно ги избезуми фановите (ФОТО)

Слободен печат
Атрактивната манекенка Емили Ратајковски објави нова провокативна фотографија на својот Инстаграм профил. Имено, на фотографијата која собра повеќе од 800 илјади лајкови, манекенката позираше во...