2 C
Скопје

Ги избезуми следбениците – Николина Пишек го разгори Инстаграм (ФОТО)

Николина Пишек, хрватската водителка, заинтригира многумина со новата објава на социјалната мрежа Инстаграм па тоа предизвика голем интерес.

На фотографијата која ја сподели, се гледа таа во долна облека, корсет и подвезици кои особено ги распаметија мажите, кои ја следат во голем број.

Николина покрај фотката стави и опис.

– Кога бев танчерка во кабарето, напиша популарната водителка.

View this post on Instagram

When I was a cabaret dancer… 🤫 #tbt #fashionshow

A post shared by Nikolina Pisek (@nikolina_pisek) on

 

Прочитајте и...  ВИДЕО+ФОТО: Животот во „последниот слободен град“ во Америка

Поврзани вести

ФОТО | Кое е новото момче на Цеца: Син на поранешен спортист и политичар, угостител и татко на малолетна ќерка

Слободен печат

Новогодишни бастунчиња

Слободен печат

ВИДЕО | Синот на познатиот политичар објави емотивно видео: Амди Бајрам плаче додека му пее Шериф Коњевиќ!

Слободен печат

ВИДЕО+ФОТО | 48 часа предходно сам на себе си ставал витамински инекции: Познатиот пејач почина од Ковид – 19!

Слободен печат

Ќерката на Трамп беснее на плажа во Мајами, Американците се бесни на неа: „Стави маска на лицето!“

Слободен Печат

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Остави Коментар