18 C
Скопје

Tag : разгори

Еспресо Шоу биз

Ги избезуми следбениците – Николина Пишек го разгори Инстаграм (ФОТО)

Слободен печат
Николина Пишек, хрватската водителка, заинтригира многумина со новата објава на социјалната мрежа Инстаграм па тоа предизвика голем интерес. На фотографијата која ја сподели, се гледа...