5 C
Скопје

Tag : следбениците

Еспресо Шоу биз

Ги избезуми следбениците – Николина Пишек го разгори Инстаграм (ФОТО)

Слободен печат
Николина Пишек, хрватската водителка, заинтригира многумина со новата објава на социјалната мрежа Инстаграм па тоа предизвика голем интерес. На фотографијата која ја сподели, се гледа...
Еспресо Шоу биз

Станија провоцира со жешкиот задник (ФОТО)

Слободен печат
Станија ги почасти следбениците со секси слика од Америка направена во тоалет. Станија Добројевиќ веќе неккое време престојува во Америка, од каде ќе се врати...
Еспресо Шоу биз

Рита Ора им го помати умот на следбениците на Инстаграм (ФОТО)

Слободен печат
Пејачката Рита Ора на својот Инстаграм профил објави фотографија со која малку се поигра со своите следбеници. Пејачката позираше покрај базен, а преку неа стави...