Рита Ора им го помати умот на следбениците на Инстаграм (ФОТО)

Пејачката Рита Ора на својот Инстаграм профил објави фотографија со која малку се поигра со своите следбеници.

Пејачката позираше покрај базен, а преку неа стави бикини филтер кој делува како да е нацртан за цртан филм. Фотографијата многумина фрли во размислување дека под филтерот не носи ништо.

View this post on Instagram

Love this

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Својата разбушавена плава коса ја префрли наназад, за фановите да се фокусираат на илузијата, иако нејзините бурни гради секако се во центар на вниманието.

Еден од нејзините следбеници забележал дека никаде нема ниту делче од нејзиниот костим за капење и бил целосно сигурен во тоа дека таа позирала гола.

Останатите не беа сигурни во тоа, па остваија неколку прашалници бидејќи од славната пејачка не се навикнати да гледаат вакви работи.

Прочитајте и...  Ќерката на познатата ѕвезда од „Беверли Хилс“ е вистинска убавица - Има 18 години и неодоливо потсетува на мајка и! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат