18 C
Скопје

Tag : позирала

Еспресо Шоу биз

Кејти Холмс во провокативно издание – Позирала за новиот број на „Vogue“ (ФОТО)

Слободен печат
Со својот стајлинг актерката Кејти Холмс често мами погледи и добива бројни комплименти на сметка на нејзиниот изглед, а истата реакција ја предизвикала и со...
Еспресо Шоу биз

Рита Ора им го помати умот на следбениците на Инстаграм (ФОТО)

Слободен печат
Пејачката Рита Ора на својот Инстаграм профил објави фотографија со која малку се поигра со своите следбеници. Пејачката позираше покрај базен, а преку неа стави...