8 C
Скопје

Tag : espreso

Еспресо Шоу биз

ИРИНА ПОД КОЖНОТО САКО НЕ КРИЕ НИШТО: Преку милион луѓе во рекордно време го видоа нејзиното видео

Слободен печат
Ирина Шајк според многумина е една од најубавите жени на светот. Последното модно издание на Инстаграм ги остави нејзините следбеници желни за уште модни изданија...
Еспресо Шоу биз

Рита Ора им го помати умот на следбениците на Инстаграм (ФОТО)

Слободен печат
Пејачката Рита Ора на својот Инстаграм профил објави фотографија со која малку се поигра со своите следбеници. Пејачката позираше покрај базен, а преку неа стави...