-2 C
Скопје

Станија провоцира со жешкиот задник (ФОТО)

Станија ги почасти следбениците со секси слика од Америка направена во тоалет.

Станија Добројевиќ веќе неккое време престојува во Америка, од каде ќе се врати на средината на август, но тоа не ја спречува таа да ги излудува своите фанови со голи фотки.

Ова не е прв пат Станија да го покаже својот затегнат задник, но секој пат таа одново ги радува мажите со секоја нова секси фотка.

Погледнете ја нејзината нова профокативна фотографија…

принтскрин/инстаграм

 

Поврзани вести

ФОТО | Кое е новото момче на Цеца: Син на поранешен спортист и политичар, угостител и татко на малолетна ќерка

Слободен печат

Новогодишни бастунчиња

Слободен печат

ВИДЕО | Синот на познатиот политичар објави емотивно видео: Амди Бајрам плаче додека му пее Шериф Коњевиќ!

Слободен печат

ВИДЕО+ФОТО | 48 часа предходно сам на себе си ставал витамински инекции: Познатиот пејач почина од Ковид – 19!

Слободен печат

Ќерката на Трамп беснее на плажа во Мајами, Американците се бесни на неа: „Стави маска на лицето!“

Слободен Печат

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Остави Коментар