дома Тагови слика

Таг: слика

Актуелно

„Таргет-Тврдина“ продолжува на 26 декември

На 26 декември со вкрстено испрашувањее на сведокот Ѓорѓи Лазаревски треба да продолжиа рочиштето за предметот „Таргет-Тврдина" на Специјалното јавно обвинителство во кој  обвинети...