Tag : тоалет

Магазин Магазин слајдер Сцена

Жена се обидела да ја силува пејачката Рада Манојловиќ додека миела раце во тоалет!

Васко Спасоски
Иако е познато дека српската пејачка Рада Манојловиќ е една од најатрактивните пејачки на нивната естрада, таа честопати е мета на обожаватели кои ѝ нудат...
Забава Магазин

Вино, марихуана, оружје или колонска вода? Еве што е најважно во светот за домашни залихи, во некои земји воопшто не размислуваат за тоалетна хартија

Слободен печат
Предусловот за преживување, судејќи по многу земји, е тоалетната хартија бидејќи прва исчезнува од полиците. Потрошувачите во САД, Европа и Израел се жалат на недостаток...
Вести Македонија

ГРАЃАНСКА АКЦИЈА: Штип е град без јавен тоалет и јавна култура! (ФОТО)

Горан Наумовски
Вчера беше спроведена нова акција на „Штип Арт Активистите“. Оваа акција е поттикната од потребата за да конечно после долги години, се стави во функција...
Вести Економија

Околу третина од Романците немаат тоалет во нивниот дом

Слободен печат
Скоро третина од романското население нема тоалет во нивниот дом, па така оваа земја е рангирана на последното место според овој индикатор во Европската унија....
Вести Македонија

Дуковски: Боки 13 не може да се движи, мора некој да го носи до тоалет

Горан Наумовски
Нечовечки третман и тортура се случува врз обвинетиот Бојан Јовановски, обвини денеска на прес конференција неговиот адвокат, Сашо Дуковски. Според него, Боки 13 секој ден...
Жена Магазин

Манекенката немала труднички стомак, ја носела истата облека, а поради болка отишла во тоалет па се породила (ФОТО)

Слободен печат
Австралиската манекенка Ерин Лангмејд (23) тврди дека немала поим дека е бремена затоа што користела контрацепција, немала ниту стомак, утрински мачнини и други симптоми кои...
Вести Македонија

Дуковски: Боки 13 почна да повраќа и потоа наеднаш колабираше

Горан Наумовски
Сашо Дуковски, адвокатот на Јовановски, изјави дека Боки 13 почнал да повраќа, му се слошило и се онесвестил. – Непријатна сцена беше. Не случајно досега...
Еспресо Шоу биз

Станија провоцира со жешкиот задник (ФОТО)

Слободен печат
Станија ги почасти следбениците со секси слика од Америка направена во тоалет. Станија Добројевиќ веќе неккое време престојува во Америка, од каде ќе се врати...
Забава Магазин

Каква личност сте според извршувањето на домашните обврски?

Слободен печат
Психолозите тврдат дека секој има своја „омилена“ домашна обврска која зборува за неговиот карактер, но и најомразената открива многу информации за тоа....
Ви Препорачуваме Еспресо Шоу биз

Актерка ЌЕ ЧИСТИ ТОАЛЕТИ во затвор: Се срами од своето дело и ќе ја издржи казната

Слободен печат
Првичната казна била 10 месеци, но откако се спогодила, таа треба да издржи казна од 4 месеци......