18 C
Скопје

Tag : станија

Магазин Магазин слајдер Сцена

Станија влезе во базен да се разлади, но бикините и направија проблем! (ФОТО)

Васко Спасоски
Ријалити ѕвездата Станија Добројевиќ (35) се соблече во минијатурно бикини и буквално ги запали социјалните мрежи со својот задник, по кој надалеку е позната. Станија...
Магазин Магазин слајдер Сцена

„Сега е време малку јас да изнудам пари од тебе“: Жестока расправија помеѓу Станија и Кристијан Голубовиќ! (ФОТО)

Васко Спасоски
Српската старлета Станија Добројевиќ и поранешниот криминалец Кристијан Голубовиќ повторно се сретнаа очи во очи во емисијата „Магазин Ин“, а на оваа средба не можеа...
Еспресо Шоу биз

Станија провоцира со жешкиот задник (ФОТО)

Слободен печат
Станија ги почасти следбениците со секси слика од Америка направена во тоалет. Станија Добројевиќ веќе неккое време престојува во Америка, од каде ќе се врати...