Ќерката на Рис Витерспун е клон на својата мајка и вистинска убавица! (ФОТО)

Ќерката на холивудската актерка и успешна продуцентка порасна во вистинска убавица…

Рис Витерспун е синоним за успех – во секоја смисла на зборот. Кариерата ја започна како старлета учествувајќи во реалити шоу програмата на Дру Баримор и успеа да стане сериозна и призната актерка и продуцентка, раѓајќи истовремено три деца.

Имено, Рис е мајка на Ејва (21), Дикон Филипe (16) и Тенеси (7).

Фото: Инстаграм

Гостувајќи во шоу програмата на Дру Баримор актерката изјави дека „мајчинството на 22 години било застрашувачки за неа“ и дека не знаела како да „жонглира“ со сето тоа што ја снашло во животот и на кој начин да ги усогласи обврските околу мајчинството и работата.

Фото: Инстаграм

Но, таа успеала во сето тоа, а нејзината најстара наследничка е нејзина копија.

Прочитајте и...  Худини и Коперфилд во Куќата на славните: Тие го забавуваа светот со својата магија! (ВИДЕО)
Фото: Инстаграм

Младата Ејва пораснала во вистинска убавица, а сличноста меѓу нејзината мајка и неа е речиси неверојатна. Можеме слободно да кажеме и дека Ејва е поубава верзија од својата мајка.

Поврзани вести

Актерот Арнолд Шварценегер беше итно пренесен во болница, по што се огласи на Инстаграм! (ФОТО)

Слободен Печат

Бритни бара 100 чизбургери, Том Круз 50 танги, а Менсон ќелава проститутка: Лудите барања на холивудските ѕвезди!

Слободен печат

Што треба да јадете по вежбање: Храна за обновување на мускулите

Слободен Печат

Како Старите Грци се справувале со депресијата и со анксиозноста

Слободен печат

Научниците открија колку долго коронавирусот се задржува на кожата

Слободен печат

Дневен хороскоп за 24 октомври 2020: На Јарецот нема да му недостига страст, а Бикот конечно ќе мрдне од мртвата точка

Слободен Печат

Остави Коментар