24 C
Скопје

ФОТО: Што се случило со лицето на Деми Мур?

Актерката Деми Мур се појави на Неделата на модата во Париз и ја отвори ревијата на модната куќа „Fendi“ за колекцијата пролет-лето. Сепак, сите се прашуваа што се случило со нејзиното лице.

Деми на ревијата носеше јакна која ги откриваше нејзините рамена, панталони како и обетки од дизајнерката Ким Џонс.

Меѓутоа, најголемо внимание кај јавноста привлече нејзиното лице, поточно нејзините неприродно обликувани и големи јаболчници кои направија и долниот дел од лицето на популарната актерка да изгледа необично.

Фото: Профимедиа

По фотографиите кои се појавија и ја разбрануваа јавноста, многумина се запрашаа дали ова е знак дека актерката мора да го промени пластичниот хирург.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi Moore (@demimoore)

Поврзани вести

Скопјанката Марина преживеа пекол: Тепањето и модринките ни стана секојдневие, едвај со синот побегнавме од насилникот

Мими Стојановска

Ова е најлошата работа која можете да ја чувате во паричникот!

Слободен Печат

ФОТО: Водителката Ирена Спировска на „Прв до врв“ уште еднаш покажа дека годините се само бројка

И. Т.

Избегнете труење: Кое месо колку време може да го чувате во фрижидерот и замрзнувачот?

Слободен печат

Пролетно ризото и риба: Свежи шпаргли, арборио ориз и малку бело вино

Слободен печат

Ноќни кашлици кај децата: Решението се крие во едно суптропско овошје достапно на нашите пазари

Слободен печат

Остави Коментар