• пластична

ФОТО: Што се случило со лицето на Деми Мур?

Актерката Деми Мур се појави на Неделата на модата во Париз и ја отвори ревијата на модната куќа „Fendi“ за колекцијата пролет-лето. Сепак, сите се прашуваа што се случило со нејзиното лице. Деми на ревијата носеше јакна која ги откриваше нејзините рамена, панталони како и обетки од дизајнерката Ким Џонс. Меѓутоа, најголемо внимание кај јавноста …

ФОТО: Што се случило со лицето на Деми Мур? Read More »