18 C
Скопје

Дали ова е подарокот кој Вилијам ѝ го подарил на Кејт за годишнина од бракот? Вреди вистинско богатство!

Кејт досега никојпат не го носела ова парче накит…

Војводата и војвотката од Кембриџ пред неколку дена ја одбележаа 10-годишнината од венчавката објавувајќи видео снимка со своите деца и фотографии на кои парот е во среќна прегратка.


Тогаш многумна на фотографиите, на кои Кејт позира со сопругот, воочија луксузен ѓердан од бело злато со дијамантски привезок.

Фото: Инстаграм

Бидејќи тој украс досега не е забележан кај војвоткта Кејт, веднаш започнаа шпекулациите дека тоа ѓердан Кејт го добила од принцот Вилијам за годишнина од бракот.

Фото: Инстаграм

Како што пишуваат медиумите, цветниот дизајн го потпишува брендот „Asprey“, a само ѓерданот може да се набави за цена од околу 12.200 евра.

Поврзани вести

Шварценегер ја откри вртоглавата сума што ја добил за еден збор во „Терминатор“!

Слободен печат

Предлог за денешниот ручек: Пилешко со зеленчук

Слободен Печат

Маја Велкова, убавото лице на градот: Можеби бев единствената жена со посебни потреби која менаџираше салон

Мими Стојановска

ФОТО: Пејачката отишла на смалување на желудникот, па покажала шокантни фотографии од исекотини и модринки по телото

Слободен печат

ВИДЕО: Васил Гарванлиев имаше одлична прва проба на евровизиската сцена во Ротердам

Слободен печат

Дневен хороскоп за 9 мај: Нема причина да се изгуби самодовербата поради нечија реакција

Слободен Печат

Остави Коментар