16 C
Скопје

Tag : подарил

Магазин Магазин слајдер Сцена

Дали ова е подарокот кој Вилијам ѝ го подарил на Кејт за годишнина од бракот? Вреди вистинско богатство!

Слободен печат
Кејт досега никојпат не го носела ова парче накит… Војводата и војвотката од Кембриџ пред неколку дена ја одбележаа 10-годишнината од венчавката објавувајќи видео снимка...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Здравко Чолиќ го подарил станот во Сараево на воен инвалид

Слободен печат
Српските медиуми пренесуваат балканската музичка ѕвезда Здравко Чолиќ направил големо хумано дело за свој пријател во Босна и Херцеговина.  Чолиќ го подарил станот во кој...
Еспресо Шоу биз

И после толку години љубов УСПЕВА ДА ЈА ВООДУШЕВИ: Еве што и подарил Боба на Брена за роденден (ФОТО)

Слободен печат
Познатата пејачка Лепа Брена пред неколку денови го прослави 59-от роденден, а сега извор близок на семејството открива што по тој повод и подарил сопругот...