16 C
Скопје

Tag : ѓердан

Магазин Магазин слајдер Сцена

Дали ова е подарокот кој Вилијам ѝ го подарил на Кејт за годишнина од бракот? Вреди вистинско богатство!

Слободен печат
Кејт досега никојпат не го носела ова парче накит… Војводата и војвотката од Кембриџ пред неколку дена ја одбележаа 10-годишнината од венчавката објавувајќи видео снимка...
Забава Магазин

Санремо 2020: Колку чини ѓерданот што го носеше Џорџина Родригез?

Слободен печат
На третата вечер  на фестивалот „Санремо“, направи голем упсех Амадеус, кому се придружија на бината двајца презентери, меѓу кои и Џорџина Родригез. Во првиот ред,...