16 C
Скопје

Tag : дијамантски

Магазин Магазин слајдер Сцена

Дали ова е подарокот кој Вилијам ѝ го подарил на Кејт за годишнина од бракот? Вреди вистинско богатство!

Слободен печат
Кејт досега никојпат не го носела ова парче накит… Војводата и војвотката од Кембриџ пред неколку дена ја одбележаа 10-годишнината од венчавката објавувајќи видео снимка...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Избраникот не штедел на специјално дизајнираниот подарок: Марија Шарапова го покажа скапоцениот веренички прстен

Слободен печат
Тенисерката наскоро ќе застане на лудиот камен со избраникот Александар Гилкес. Славната руска тенисерка Марија Шарапова ужива во среќната врска со англискиот милионер Алекдандар Гилкес,...