16 C
Скопје

Tag : привезок

Магазин Магазин слајдер Сцена

Дали ова е подарокот кој Вилијам ѝ го подарил на Кејт за годишнина од бракот? Вреди вистинско богатство!

Слободен печат
Кејт досега никојпат не го носела ова парче накит… Војводата и војвотката од Кембриџ пред неколку дена ја одбележаа 10-годишнината од венчавката објавувајќи видео снимка...
Забава Магазин

Свекрвата собрала 26.600 лајкови за подарокот што им го дала на синот и снаата: ПОГЛЕДНЕТЕ ГО!

Слободен печат
Една мајка одлучила да направи привезок на кој се гледа како нејзиниот син ја запросил својата партнерка. Мислела дека прави нешто убаво. Сепак, слаткиот подарок...