Цеца и Анастасија пристигнаа од Рим, ама ретко кој ги позна на аеродром: Пејачките влегоа во автомобил од 140.000 евра! (ВИДЕО)

Цеца Ражнатовиќ вчера на 29 септември заедно со својата ќерка Анастасија се врати во Србија, откако пееше на една ромска свадба во Рим, Италија.

Фолк-ѕвездата на белградскиот аеродром пристигнала во тренерки, патики „Баленсиага“, маска на лицето, темни очила, а на глава ја ставила капата од тренерката.

На прашање на новинарите како си поминала, рекла: „Супер!“, а потоа одговорила на тоа дали била исплашена поради пандемијата.

 

View this post on Instagram

 

@cecaraznatovic za @blic_zabava ❤ #cecaraznatovic #anastasijaraznatovic

A post shared by FAN (@anastasijar.support) on


– Јас имам и антитела. Не сум во никаков паничен страв, знаете и од минатиот пат. Но, нормално, носам заштита. Еве, во Рим ние две се шетавме по градот. Луѓето се дисциплинирани, носат маски. Кога влегувате во продавници, ресторани… Како и во Белград – рекла Цеца и потоа се упатила кон автомобилот кој ја чекал пред аеродромот.

Прочитајте и...  Дубаи ја пушти во употреба најголемата фонтана на светот која влезе во Гинесовата книга на рекорди! (ФОТО)

Станува збор за бел автомобил од марката БМВ Х7, кој чини околу 140.000 евра.

 

View this post on Instagram

 

#bmwx7 #x7 #stockholm #sweden

A post shared by Gustav (@gtboard) on

Поврзани вести

Неколку причини зошто интелегентните луѓе не можат да бидат среќни!

Слободен Печат

Били Ајлиш повторно ја отвори најпопуларната дебата од 2015 година: Која боја се патиките? (ФОТО)

Слободен Печат

Адел ги остави без здив фановите со нејзиниот неверојатно тесен струк: Пејачката се пошегува на своја сметка! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Пронајдете го обликот на чанта, кој најмногу одговара на вашата фигура! (ФОТО)

Слободен Печат

Ова е вистинското име на српскиот „крал на белградското подземје“: Кристијан Голубовиќ продолжува да ги забавува гледачите!

Слободен Печат

Невообичаен симптом на коронавирусот кој лекарите се уште не можат да го објаснат!

Слободен Печат

Остави Коментар