Tag : анастасија ражнатовиќ

Магазин Магазин слајдер Сцена

Дали е ова најжешката фотографија на Анастасија Ражнатовиќ за ова лето? (ФОТО)

Васко Спасоски
Ова лето од младата пејачка и наследничка на фолк-ѕвездата Цеца Ражнатовиќ, Анастасија се изнагледавме фотографии на кои позира во најразични костими за капење. Уште од...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Цеца и Анастасија заедно на забава: Во автомобилот пееја на цел глас! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Цеца Ражнатовиќ неодамна се врати од настапите после долгата пауза поради коронавирусот. После подолго време, фолк-ѕвездата исто така била и на ноќно излегување и тоа...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Секој ден во различни бикини: Вчера Анастасија Ражнатовиќ носеше танга, а денеска… (ФОТО)

Васко Спасоски
Анастасија Ражнатовиќ реши да го помине својот летен одмор на Црногорското приморје. Ќерката на Цеца уживала со друштвото на една од локалните плажи, а обожавателите...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Анастасија Ражнатовиќ се сонча во Црна Гора: Пејачката на лежалка во танга-бикини! (ФОТО)

Васко Спасоски
Наследничката на српската пејачка Цеца Ражнатовиќ, Анастасија Ражнатовиќ веќе неколку дена со своите друштво ужива на плажите во Црна Гора. Се разбира, бидејќи како и...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Градите во преден план: Анастасија Ражнатовиќ објави нови секси фотографии!

Васко Спасоски
Анастасија Ражнатовиќ отпатува во Црна Гора, поточно во Будва, каде ужива на одмор со своето друштво. Ќерката на Цеца навратила во еден локален бар, каде...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Анастасија Ражнатовиќ едвај чека прилика да се разголи: Погледнете во какво бикини позира! (ФОТО)

Васко Спасоски
Пејачката Анастасија Ражнатовиќ плени со својот изглед каде и да се појави. Со оглед на тоа дека сака да објавува фотографии на социјалните мрежи, таа...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Лесно е за неа: Анастасија Ражнатовиќ со приватен авион замина на летување – погледнете каде! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Познато е дека српската пејачка Анастасија Ражнатовиќ обожава да посетува егзотични дестинации. Претходната година летуваше на Миконос, но и беше неколку дена во Црна Гора....
Магазин Магазин слајдер Сцена

Анастасија Ражнатовиќ откри зошто не споделува фотографии со момчето Ѓорѓе

Слободен печат
Анастасија Ражнатовиќ е често во Нови Сад, поради своето момче Ѓорѓе Кулјиќ. „Се чувствувам како дома во тој прекрасен град. Животот е побавен отколку во...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Анастасија Ражнатовиќ сакаше да се пофали со новите кркми, но повеќе го бендисаа нејзиниот костим за капење! (ФОТО)

Васко Спасоски
Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ, инаку ќерка на фолк-ѕвездата Цеца Ражнатовиќ реши да го промени својот имиџ. Сега наследничката на Цеца се одлучи за нешто поинаква...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ретко кој го забележал ова: Анастасија Ражнатовиќ со помош на фотошоп го отстранува делот од телото кој не и се допаѓа! (ФОТО)

Васко Спасоски
Младата пејачка и ќерка на популарната Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, изгледа и не е толку многу задоволна од својот изглед како што умее да истакне во...