Tag : анастасија ражнатовиќ

Магазин Магазин слајдер Сцена

Цеца пред некој ден оздраве од коронавирусот, а вчера во диско славеше роденден (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Пејачката Цеца Ражнатовиќ вчера во прослави својот 47 роденден во познат белградски клуб, а друштво и правеа нејзината ќерка Анастасија и пријателите. Фолк-ѕвездата била одлично...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Анастасија Ражнатовиќ во диско со Новак Ѓоковиќ: Погледнете како танцува најдобриот тенисер на светот! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Додека Цеца и Вељко Ражнатовиќ седат во изолација и чекаат да им помине коронавирусот, Анастасија вчеравечер уживаше во еден познат белградски клуб и тоа во...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Стигнаа резултатите од корона-тестот и на Анастасија Ражнатовиќ!

Васко Спасоски
Како што веќе пишавме, познатата српска пејачка Цеца Ражнатовиќ и нејзиниот син Вељко се позитивни на коронавирусот. Тестови за коронавирусот направила и Анастасија Ражнатовиќ. На...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Најжешкиот танц на Анастасија Ражнатовиќ досега: Новопечената тетка замеша со задникот! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Прославата во вилата на Ражнатовиќ по повод раѓањето на наследникот Жељко траеше до раните утрински часови, а меѓу највеселите била новопечената тетка Анастасија Ражнатовиќ. Синот...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Богдана ќе ја породи истиот доктор кој ја породил и Цеца!

Васко Спасоски
Богдана Ражнатовиќ, сопругата на Вељко Ражнатовиќ наскоро треба да се породи и на свет да донесе машко дете. Како што пишува „Блиц“, породувањето ќе се...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Анастасија Ражнатовиќ се дотера за прв пат после карантинот и ги воодушеви обожавателите со одлична жолта комбинација! (ФОТО)

Слободен Печат
Анастасија Ражнатовиќ ги почитуваше сите мерки поради пандемијата од коронавирусот и воглавно беше дома во изминатиот период, па често споделуваше фотографии и снимки на кои...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ретко објавува ваква фотографија: Погледнете зошто Анастасија Ражнатовиќ доби стотици комплименти! (ФОТО)

Васко Спасоски
Младата пејачка и ќерка на Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, која неодамна го прослави 22-от роденден, на својот инстаграм-профил објави две фотографии кои многу им се допаднаа...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Анастасија Ражнатовиќ славеше роденден во домашни услови: Кога Цеца се фати за микрофонот сите кренаа раце! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Во домот на Ражнатовиќ вчера се славеше 22. Роденден на Анастасија Ражнатовиќ. По изненадувањето за славеничката, се продолжи со забава до долго во ноќта. Се...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Нема сепаре и скапо шампанско: Анастасија Ражнатовиќ го прослави роденденот скромно во домашна атмосфера! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Младата пејачка и наследничка на Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, го прослави 22.  роденден во кругот на најблиските во опуштено издание. На масата пред себе имаше две...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Северина и Анастасија имаат делено ист маж: Манекенот ги „шекна“ жените во регионот! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Пејачката Анастасија Ражнатовиќ, ќерката на Светлана Цеца Ражнатовиќ неодамна го објави новиот хит со наслов „Промашена“, со кој ја воодушеви публиката во регионот. Таа на...