Ѕирнете во плакарот на најпознатата ријалити мајка во светот (ВИДЕО) – Слободен печат
ЕспресоЖенаМагазинМода

Ѕирнете во плакарот на најпознатата ријалити мајка во светот (ВИДЕО)

Погледнете кои дизајнерски парчиња во својот плакар ги има менаџерката на семејството, познатата мајка Крис Џенер.

Не е тајна дека сите членки на познатото реалити семејство Кардашијан-Џенер уживаат во богатство кое, пред се, го создадоа благодарение на реалити програмата „Keeping Up with the Kardashians”.

Тоа секако подразбира дека на себе си можат да си дозволат раскошни патувања, луксузни автомобили и дизајнерска облека која би ја посакала апсолутно секоја жена во светот.

Погледнете кои дизајнерски парчиња во својот плакар ги има менаџерката на семејството, познатата мајка Крис Џенер.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close