23.8 C
Скопје

Tag : луксузна

Магазин Магазин слајдер Сцена

ВИДЕО: Наоми Кемпбел ја покажа својата луксузна вила во Кенија

Слободен Печат
Кога супермоделот Наоми Кемпбел нема модни ангажмани, таа сака да се релаксира во нејзината луксузна вила во Малинди, Кенија. 50-годишната ѕвезда ги отвори вратите од...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Синди Крафорд со сопругот купи луксузна вила: Искешираа 9,6 милиони долари за овој рај во Мајами

Слободен печат
Славниот американски пар купи нова вила во Мајами со фантастичен поглед на море… Американската манекенка и една од најпопуларните супермодели во 90-те години Синди Крафорд...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Лепа Брена ја изнајмува својата луксузна вила за 1000 евра на ден

Слободен Печат
Брена ја отстапила својата вила на агенција која се занимава со изнајмување на објекти за снимање на реклами, серии, филмови, спотови и останата телевизиска продукција...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Бекамови се подготвуваат за луксузна свадба, а Викторија изненади со новата фотографија (ФОТО)

Слободен печат
Модниот дизајнер и сопруга на Дејвид Бекам на социјалните медиуми се пофали со својата прекрасна фигура… Британската модна дизајнерка Викторија Бекам (46) и сопруга на поранешниот професионален...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Мајорка, луксузна јахта и тие: Новите фотографии од Ана Ивановиќ со сопругот и синчето се неодоливи (ФОТО)

Слободен печат
Се сончаа, се смееа и фамилијарно уживаа во прекрасниот ден… Тенисерката Ана Ивановиќ и фудбалерот Бастијан Швајнштајгер повторно беа уловени од папараците додека одмараа на...
Еспресо Жена Магазин Мода

Ѕирнете во плакарот на најпознатата ријалити мајка во светот (ВИДЕО)

Слободен печат
Не е тајна дека сите членки на познатото реалити семејство Кардашијан-Џенер уживаат во богатство кое, пред се, го создадоа благодарение на реалити програмата „Keeping Up...
Забава Магазин

Oстровската вила Xalima – Гламурозна и луксузна вила која остава без здив (ФОТО)

Слободен печат
Архитектот од Мадрид, Даниел Мартин Фереро директор на „Martin Ferrero Architecture“ студиото, го претстави својот нов луксузен проект – „Xalima“ островската вила. Оваа вила е...