Tag : крис

Еспресо Мода

Новите локни на Џенифер Лопез: 60.000 жени ги сакаат за Нова година! (ФОТО)

Слободен печат
На латино дивата заштитен знак ѝ беше долгата рамна коса во нијанси на кафена во комбинација со природни тонови. Кога пред неколку месеци ја скрати...
Еспресо Шоу биз

Доста ми е од сѐ: Ријалити шоуто за Кардашијанс останува без една од славните сестри! (ФОТО)

Слободен Печат
Повеќе од 10 години откако најверојатно најпознатото семејство на светот ја отвори вратата од својот дом, една од прочуените сестри Кардашијанс одлучи да се повлече....
Еспресо Шоу биз

Ким Кардашијан откри каква БОМБА ВО БИКИНИ била нејзината мајка пред 32 години (ФОТО)

Слободен печат
Фановите одлепија поради бикини фотката на Крис Џенер која настанала пред повеќе од три децении. Ким Кардашијан објави нова фотографија на Инстаграм, која привлече внимание...
Еспресо Шоу биз

Кајли Џенер заврши во болница, а ќе се изненадите кој се грижи за неа!

Слободен печат
Најмладата милијадерка на светот Кајли Џенер (22) поради здраствени проблеми била хоспитализирана во една болница во Лос Анџелес. Таа веќе неколку дена се чуствува лошо,...
Еспресо Шоу биз

Ѕверката од „Сексот и градот“ на 64 години повторно татко (ФОТО)

Слободен печат
Мажот кој ги освои сите жени ширум светот, актерот Крис Кнот (64) објави убави вести на својот Инстаграм профил. Имено, познатата Ѕверка од „Сексот и...
Еспресо Жена Магазин Мода

Ѕирнете во плакарот на најпознатата ријалити мајка во светот (ВИДЕО)

Слободен печат
Не е тајна дека сите членки на познатото реалити семејство Кардашијан-Џенер уживаат во богатство кое, пред се, го создадоа благодарение на реалити програмата „Keeping Up...
Еспресо Шоу биз

Крис Џенер откри колку Ким и Кајли заработуваат за една објава на Инстаграм

Крис Џенер одлучила првпат да проговори за деловното царство кое го изгради во последните 15 години. Мајката и менаџерка на Ким, Кортни, Клои Кардашијан, Кендал...