1 C
Скопје

Славниот пар покажа како изгледа нивната вила од 14 милиони долари во која се изолирани (ФОТО

Криси Тајген и Џон Леџенд живеат во вила во Беверли Хилс која ја купија во 2016 година за 14,1 милион долари, а фотографии од својот дом често споделуваат и со своите фанови на социјалните мрежи.

View this post on Instagram

Walked into this odd situation

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

Парот кој се венчаше во 2012 година ја купи оваа вила за вртоглави 14 милиони долари, пред раѓањето на нивното прво дете, ќерката Луна во 2016 година.

Претходна сопственичка на вилата беше пејачката Ријана.

Овие денови вилата е токму она место во кое Криси и Џон се изолирани со четиригодишната ќерка Луна и едногодишното синче Мајлс.

View this post on Instagram

Quaranteam

A post shared by John Legend (@johnlegend) on

Вилата има пет спални соби и дури осум бањи.

Криси најчесто објавува фотографии од кујната, а нивниот имот има и внатрешен и надворешен базен со градина со поглед на Лос Анџелес.

Вилата во Беверли Хилс не е нивниот единствен имот. Пејачот и манекенката неодамна купија уште еден дом во близина на оваа вила, за кој според пишувањето на таблоидите издвоиле 5,1 милион долари, а имот имаат и на источната обала на САД.

 

View this post on Instagram

sausage

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

View this post on Instagram

dysfunction junction

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

View this post on Instagram

I have crabs

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

View this post on Instagram

me and petey being thirst traps

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

View this post on Instagram

miles with daddy and elmo

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

Прочитајте и...  Тања Кармзова Костиглиола, нашинка во Франција: И тука побарувачката за вакцини е огромна, а ресурсите се ограничени

Поврзани вести

Го анализирате секој детал? Избалансирајте ги вашите мисли

Слободен Печат

Тајчи: Бев силувана и сметав дека тоа е по моја вина!

Слободен печат

Поранешниот сопруг на Емина Јаховиќ со нова девојка: Мустафа Сандал објави фотографија со 20 години помладата Мелис

Слободен печат

Наоми Кемпбел ги откажува цигарите и го сподели својот метод: Навистина се обидувам

Слободен Печат

Фановите „полудеа“ по модниот избор на Цеца со животински принт: Велат дека никогаш не изгледала толку добро!

Слободен печат

Кејт Хадсон раскажа за својот татко кој го напуштил семејството кога таа била дете

Слободен Печат

Остави Коментар