-2 C
Скопје

Tag : славниот

Магазин Магазин слајдер Сцена Филм и ТВ

ФОТО | Блескаше во Холивуд во 90-те, ги кршеше женските срца, а потоа исчезна: Денес тој е непрепознатлив!

Слободен печат
Брендан Фрејзер (52) во деведесеттите важеше за една од најголемите холивудски ѕвезди. Се прослави со улогите „Џорџ од џунглата“ и како главен лик во „Мумија“,...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Поранешната сопруга тврди дека славниот милионер ја тепал: Ми држеше пиштол во главата, ме удираше со тупаници

Слободен печат
Само неколку дена откако е хоспитализиран поради аневризма на мозокот, музичарот Др. Дре е обвинет од неговата сега веќе поранешна сопруга Никол Јанг за насилство...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Славниот актер кој боледува од тешка болест покажа како изгледа лекувањето во болница

Слободен печат
Актерот Џеф Бриџис откри неодамна на социјалните мрежи дека му е дијагностициран лимфом, а сега се јави од болница. „Сакам да им се заблагодарам на...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Беше вистинска убавица и жена на славниот актер, а денес живее на улица и собира храна од контејнери (ФОТО)

Слободен печат
Лони Вилсон и Џереми Џексон беа во брак од 2012-та до 2014-та година, а нивниот брак заврши по многубројните караници. Некогаш работела како манекенка и...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Славниот Чендлер од „Пријатели“ во страшно издание, едвај дишеше и стоеше (ФОТО)

Слободен печат
Метју се обидуваше да дојде до здив, додека се потпираше на ѕид. А потоа, веднаш штом влезе во колата, тој посегна по цигара… Метју Пери...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Важеше за еден од најголемите филмски шармери: Славниот актер се вери со неговата девојка која е половина век помлада од него! (ФОТО)

Слободен печат
Ема е личен тренер и според годините таа слободно може да му биде ќерка… Популарниот актер Долф Ландгрен (62) неодамна се вери со 24-годишната девојка...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Нова драма кај славниот брачен пар: Се разведува најпознатата старлета во светот?

Слободен печат
Иако на социјалните мрежи се пофали со цвеќето кое сопругот и го подари по повод шест-годишницата од бракот, Ким Кардашијан и Канје Вест не се...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Славниот пар покажа како изгледа нивната вила од 14 милиони долари во која се изолирани (ФОТО

Слободен печат
Криси Тајген и Џон Леџенд живеат во вила во Беверли Хилс која ја купија во 2016 година за 14,1 милион долари, а фотографии од својот...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Дали верувате дека ова е Антонио Бандерас? Славниот актер непрепознатлив пред вилата во Марбеја (ФОТО)

Слободен печат
Антонио Бандерас е уловен во непрепознатливо издание додека спотуваше во Марбеjа, Шпанија… Легендарниот шпански актер Антонио Бандерас (59) е уловен од папараците додека џогирал во...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Објавени потресните мемоари на славниот актер во врска со Анџелина Џоли: Таа е ангел, најголем од сите…

Слободен печат
Вал Килмер (60) во својата нова книга „I’m Your Huckleberry“ пишува за врската со Анџелина Џоли (44), која ја запозна на снимањето на драмата „Александар...