27.8 C
Скопје

ФОТО | Славниот пејач драстично го променил имиџот: Миленикот на жените е непрепознатлив!

Адам Левин со години важи за миленик на жените ширум светот, но по овие фотографии неговата популарност полека се намалува.

Имено, пејачот решил да ја промени бојата на косата. Наместо црна коса сега тој има светло руса коса, но тој не запрел тука со промените.

Изгледа дека Адам се решил да го „зачини“ и стајлингот, па така во последно време се почесто можеме да го видиме, наместо во лежерните комбинации на кои сме навикнати, во стајлинзи во кои доминираат силните дречливи бои.

По оваа промена речиси никој не го препознал кога тој се шетал на улиците во Лос Анџелес.

Коментарите кои следеа по објавата на овие фотоградии покажуваат дека тој ќе изгуби дел од своите обожаватели. На социјалните мрежи многу обожаватели го запрашаа дали тој е всушност во втор пубертет, бидејќи поинаку не би можеле да си ги објаснат неговите „чудни модни комбинации“ кои прават тој да изгледа незрело.

Поврзани вести

Лана Бариќ – актерка, режисерка и сценарист: Имав потреба да раскажам приказна за една од нас, за жена што има своја борба што речиси никој не ја гледа

Елена Копртла

Дејвид Гета ги продаде своите песни за повеќе од 100 милиони долари

Слободен Печат

Конечно Јужниот океан го доби официјалното признание како петтиот земјин океан

Слободен Печат

ФОТО: Барате викенд уживанција? Во Барово гостите спијат во вински буриња, гушнати со природата

Ј.К.Д.

Славко Штимац заврши во болница поради компликации поврзани со ковид-19

Слободен Печат

Кора од портокал: За пријатна арома и свежина на секое јадење

Слободен Печат

Остави Коментар