• џон

Брус Вилис повторно како Џон Меклејн, но во малку поинаква акција (ВИДЕО)

Американскиот актер Брус Вилис повторно се најде во улогата на Џон Меклејн од популарната франшиза „Умри машки“, која ја одбележа неговата кариера. Овој пат не се работи за ново продолжение, туку за реклама за авто акумулатори од брендот кој го носи истиот назив како и филмот. Во двеминутната реклама Вилис се враќа во улогата на …

Брус Вилис повторно како Џон Меклејн, но во малку поинаква акција (ВИДЕО) Read More »