Ријана руши рекорди на Инстаграм: Повеќе од 9 милиони „лајкови“ за нејзините голи гради

Instagram
Instagram

Секогаш провокативна, но со стил, овој пат убавицата од Барбадос ги активираше нејзините бројни фанови со објавувањето на нејзината последна фотографија.

Ријана позираше топлес, а нејзините бујни гради ги покриваше со рацете и со масивен, луксузен накит од кристали.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by badgalriri (@badgalriri)


Природна, без шминка и само црвен кармин на усните, ги почести нејзини обожаватели на својот инстаграм – профил со оваа фотографија, притоа презентирајќи ја нејзината колекција на долна облека на оригинален начин, носејќи на себе пурпурни машки „боксерки“.

За кратко, таа собра повеќе од девет милиони лајкови, позираќи на терасата од нејзината луксузна вила.

Видео на денот