1 C
Скопје

Tag : топлес

Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Ќерката на актерот Алек Болдвин повика на гласање со топлес фотографии

Слободен Печат
Ќерката на холивудските актери Ким Бесинџер (66) и Алек Болдвин (62), Ајрленд Болдвин (25) на социјалните мрежи сподели фотографии со кои ги охрабрува своите следбеници...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Една од најубавите македонски манекенки позира топлес! (ФОТО)

Васко Спасоски
Една од нашите најпознати манекенки со интернационална кариера, штипјанката Вера Хаган ги израдува своите обожаватели на социјалните мрежи со нова секси-фотографија. Атрактивната Вера на својот...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Селма Хајек објави топлес фотографија на која изгледа неверојатно

Слободен Печат
Селма Хајек го одбежела 13-от роденден на нејзината ќерка Валентина Палома со стара фотографија од нејзината бременост. 54-годишната актерка објави топлес фотографија направена додека била...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Скопската барбика Калтрина позира топлес! (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата скопска инфлуенсерка Калтрина секогаш знае да го привлече вниманието на јавноста. Се разбира, тоа најчесто го прави со фотографиите кои ги споделува на социјалните...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Николина Пишек објави топлес-фотографија, обожавателите побараа да направи нешто за нив! (ФОТО)

Васко Спасоски
Водителката Николина Пишел ги израдува своите обожаватели со нова секси објава на Инстаграм. Имено, таа се фотографирала топлес, а своите голи гради ги покрила со...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Јелена Карлеуша од Турција ни испраќа жешка фотографија – позира топлес! (ФОТО)

Васко Спасоски
Една од најпознатите пејачки на Балканот, контроверзната Јелена Карлеуша веќе неколку дена ужива на песочните плажи во Турција, од каде секојдневно ни испраќа провокативни фотографии....
Вести Свет

Топлес протест против Макрон (ФОТО)

Слободен печат
Три жени во топлес денеска протестираа пред Елисејската палата во Париз против претседателот на државата Емануел Макрон. Пораката беше едногласна – „RIP The Promises“, односно...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Софија Вергара објави фотка од младоста, фановите подзинаа (ФОТО)

Слободен печат
Софија Вергара има речиси 50 години, а се уште мами воздишки со својата појава. Оваа прекрасна латино актерка на својот Инстаграм профил објави фотографија од...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Нема страв од диви животни: Македонска пејачка позира топлес во планина (ФОТО)

Васко Спасоски
Атрактивната фолк-пејачка Сања Цинцева ги израдува своите машки обожаватели на социјалните мрежи со две провокативни фотографии. Цинцева прво објави фотка на која позира топлес во...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Емили Ратајковски со топлес фотографија од карантин ги распамети обожавателите!

Слободен Печат
Една од најубавите жени на светот, манекенката Емили Ратајковски не мирува ниту во изолација, така што после голите фотографии со својот сопруг го „сруши“ интернетот...