• топлес

ФОТО | Антониа Гиговска топлес: Згодната пејачка во најпровокативно издание досега!

„Животот во розово“. Очигледно дека младата пејачка Антониа Гиговска така и се чувствува, со оглед на тоа како ги опишала најновите фотографии кои го „запалија“ Инстаграм. Згодната Антониа на двете фотографии позира топлес, облечена само во розови хеланки. Со бујната руса коса ги покрива градите, но сепак, не покрила сѐ, оставила доволно за да ги …

ФОТО | Антониа Гиговска топлес: Згодната пејачка во најпровокативно издание досега! Read More »