Плетенките се хит ова лето - Еве како да ги носите (ФОТО) - Слободен печат

Плетенките се хит ова лето – Еве како да ги носите! (ФОТО)

Од наједноставни до оние со дополнителни украси, плетенките на секој моден изглед му даваат доза на романтичност и елеганција.

Истовремено едноставни и ефектни, плетенките се класика која секоја сезона се враќа во мода. Им стојат на сите, а можете да ги направите на многу начини.

Погледнете како можете да ги носите…

Instagram/@tamara
Instagram/@soncerelyjules
Instagram/@kyliejenner
Instagram/@zorannah
Instagram/@khloekardashian
Instagram/@nicoleisaacs
Instagram/@janicejoostemaa
Instagram/@loveshackfancy

БОНУС ВИДЕО:

10 ресторани со најубав поглед во светот

Прочитајте и...  Пријателството помеѓу Опра и поранешниот кралски пар е во криза!

Прочитај повеќе

Кејт Мидлтон: Мачнините за време на бременоста постојат и во кралското семејство

Слободен печат

Ова не ти е „Пајнер“: Водителот Миро Кацаров се скара со бугарска старлета во емисија (ВИДЕО)

Слободен печат

Анастасија Ражнатовиќ не престанува: Објави жешко видео на кое позира во пресекси бикини (ВИДЕО)

Слободен печат

Светските ѕвезди првиот танц го играле на овие песни! Кој е вашиот избор? (ВИДЕО)

Слободен печат

НОВ ШОК ЗА КРАЛИЦАТА ЕЛИЗАБЕТА: Најавен уште еден РАЗВОД во кралското семејство, втор за една недела (ФОТО)

Слободен печат

Нов гаф во кралското семејство: Официјалната интернет страница се претвори во страница за возрасни (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

десет + пет =

Прочитај повеќе

Погледнете во какви сцени ќе учествува и што сѐ ќе може да издржи овој теренец во новиот филм за Џејмс Бонд (ВИДЕО)

Слободен печат

Поранешната Мис Универзум покажа совршено тело, а немирните гради сакаа да го напуштат нејзиното бикини! (ФОТО)

Слободен печат

Били Ајлиш откри зошто повеќе не ги чита коментарите на социјалните мрежи

Слободен печат

Кристина Мандарина пере луксузни автомобили – Ги сакам овие ѕверки (ФОТО)

Слободен печат

Откриена е причината зошто Елтон Џон се расплака и го напушти својот концерт пред неколку дена (ФОТО)

Слободен печат

30 години помладата сопруга на Винсент Касел (53) изгледа како милион долари! Луѓето гледаат во неа како хипнотизирани! (ФОТО)

Слободен печат