Tag : плетенките

Еспресо Убавина

Плетенките се хит ова лето – Еве како да ги носите! (ФОТО)

Слободен печат
Од наједноставни до оние со дополнителни украси, плетенките на секој моден изглед му даваат доза на романтичност и елеганција. Истовремено едноставни и ефектни, плетенките се...