Новинар се јави во живо од својот дом, а камерата улови дека тој не носи панталони (ВИДЕО)

За време на работењето од дома сите малку се опуштија, па не е реткост да се види дека некои луѓе работат во пижами или дури и во долна облека, а на репортерот на „ABC“ Вил Рив лежерноста малку му се одби од главата.

Имено, во текот на јавувањето во живо во емисијата „Good Morning America“ од својата дневна соба, Вил облекол кошула и сако, но не и панталони, веројатно надевајќи се дека камерата го снима само до половина.

Надежта го изневери па колегите во студиото и голем број на гледачи во светот имаа прилика да видат како Вил известува по долна облека.

На видеото на крајот се гледа и како водителката едвај се воздржува да не се насмее додека разговара со него.

Прочитајте и...  Најчудниот холивудски пар: Рајан Гослинг и Ева Мендез немаат дадилки, не сакаат внимание и никаде не се појавуваат заедно!

Прочитај повеќе

Телото ги разоткрива: 12 чудни симптоми поврзани со високо ниво на стрес

Слободен печат

Антониа Гиговска порасна: Погледнете какви фотки сподели на Инстаграм! (ФОТО)

Слободен печат

Среќните парови ги имаат овие 10 навики: Ако се пронајдете во барем 3, вие сте на вистинскиот пат!

Слободен печат

Иако неговиот лик почина во првиот дел, Расел Кроу се надева дека ќе заигра во продолжението на „Гладијатор“

Слободен печат

Италијанскиот милионер и манекенка на магичен начин открија дека чекаат девојче! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

„Deep Purple“ објавија нова песна: Слушнете ја „Nothing at All” (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Откако јавно призна дека го изневерила, Вил Смит реши да ја почасти сопругата

Слободен печат

Детали за смртта на актерката Наја Ривера: „Го спасила синот, но не и себе“

Слободен печат

Нема да ја препознаете: Пејачката и водителка, Бојана си го смени имиџот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Детаљ број еден за ова лето: Најженствениот моден додаток! (ФОТО)

Слободен печат

Татко и син: Ова е доказ дека крвта не е вода, погледнете го синот на Вељко Ражнатовиќ! (ФОТО)

Васко Спасоски

Кејт Мидлтон ужива статус на миленичка во кралското семејство – Но, на еден член сепак подрага му е Меган!

Слободен печат