Tag : не носи

Жена Живот Магазин Магазин слајдер

Опседната со розевата боја – Веќе 13 години не носи ништо во друга боја, а и домот од подот до таванот и е розев (ФОТО)

Слободен печат
Јасмин Шарлот (32) е наставничка од Швајцарија која веќе 13 години наназад, носи исклучиво розови алишта, чевли и се шминка со розова боја. Покрај својот...
Забава Магазин Магазин слајдер

Новинар се јави во живо од својот дом, а камерата улови дека тој не носи панталони (ВИДЕО)

Слободен печат
За време на работењето од дома сите малку се опуштија, па не е реткост да се види дека некои луѓе работат во пижами или дури...