18 C
Скопје

Tag : панталони

Жена Магазин Магазин слајдер

Овој модел на панталони станува се попопуларен: Во нив секоја фигура изгледа повитко! (ФОТО)

Слободен печат
Ова лето на овие панталони ниту една жена нема да им одолее… Парео-панталоните ова лето ќе бидат задолжително парче во гардероберот на секоја жена од...
Забава Магазин Магазин слајдер

Удобни и шик: Ова се единствените панталони кои ви требаат летово! (ФОТО)

Слободен Печат
Незаборавните килоти ги носеле најпрво мажите во Франција, пред неколку векови, како долен веш, а потоа тие станале и дел од „надворешната“ облека, за подоцна...
Забава Магазин Магазин слајдер

Новинар се јави во живо од својот дом, а камерата улови дека тој не носи панталони (ВИДЕО)

Слободен печат
За време на работењето од дома сите малку се опуштија, па не е реткост да се види дека некои луѓе работат во пижами или дури...
Жена Магазин

Никогаш не излегуваат од мода: Како да ги комбинирате белите панталони (ФОТО)

Слободен печат
Класичните панталони и фармерките се несомнено едни од најпопуларните модни парчиња кои со задоволство ги носиме во текот на целата година, а во текот на...
Еспресо Мода

Ова е најпопуларниот модел на фармерки во моментов! (ФОТО)

Слободен Печат
Во светот на фармерките и панталоните, моментално е многу познат моделот со име „slouchy jeans“. Нивното име означува мек крој кој практично и да нема...
Еспресо Жена Магазин Мода

Ева Лонгорија во МОДЕЛ НА ПАНТОЛОНИ кои ќе ја одбележат есенската и зимската сезона (ФОТО)

Слободен печат
Доколку барате крој кој сигурно добро ќе ви стои и кој можете да го носите во речиси сите прилики, запрете со потрагата, имаме таков модел....
Еспресо Мода

ДЕВОЈКАВА ги носи сите есенски трендови на себе, инспирирајте се!

Слободен печат
Во што е посебна? Еве вака – да замижиме за тоа што е убава – носи најфраерски панталони (оди па облечи ги, ако не си...
Еспресо Жена Магазин Мода

Девојки, ова е за вас: Еве како да се облекувате есенва (ФОТО)

Слободен печат
Оваа сезона кожата ќе биде водечки материјал. Од панталони, здолништа, па се до јакни, сите парчиња ќе може да се најдат и во кожена варијанта....
Еспресо Мода

Во панталони пред матичар? – Пристигна нова мода! (ФОТО)

Слободен печат
Актерката од „Игра на тронови“, Софи Тарнер, се венчаше со музичарот Џо Џонас во Лас Вегас минатата недела, а наместо венчаница облече бели панталони со...
Еспресо Мода

Проѕирните панталони се новиот хит со кој секси манекенките не престануваат да се фалат на Инстаграм (ФОТО)

Слободен печат
Летото ни се приближува, а со него ни пристигнуваат и нови модни трендови. Инстаграм инфлуенсерките и секси манекенките полудеа за овој нов моден тренд –...