Неколку месеци не можеа да ги „уловат“ заедно: Меган и Хари сликани во Беверли Хилс – Нема ниту трага од претходниот гламур (ФОТО)

Папраците зграбија ретка прилика да го сликаат овој пар…

Меган Маркл и принцот Хари се забележани на улиците во Беверли Хилс овие денови. Тие двајца, во друштво на своето обезбедување, го напуштиле работниот состанок, а папараците зграбиле ретка прилика да ги сликаат заедно.

Фото: Профимедиа

Меган била облечена во бел, ленен фустан, на нозете носела балетанки во крем и црна боја, црна торбичка, а на главата сламен шешир. Таа носела и очила за сонце и неизбежната маска, така што очигледно е дека добро се „камуфлирала“ за да ги избегне погледите од поминувачите.

Фото: Профимедиа

Од друга страна, Хари носел сива поло маица и фармерки, заштитна маска и капче, а цело време се движел зад својата сопруга и обезбедувањето.

Прочитајте и...  Дива свиња на нудист му го украла лаптопот, па гол ја бркал по излетничкото место (ФОТО)
Фото: Профимедиа

Војводата и војвотката од Сасекс посакуваа едноставен живот, но дали во волкава мера не сме сигурни, бидејќи како што велат и критичарите – за овој пар уловен на улиците на Беверли Хилс може слободно да се каже дека нема ништо заедничко со гламурозните Хари и Меган од Велика Британија.

Прочитај повеќе

Не можете да заспиете? Овој природен лек делува подобро од апчињата за спиење

Слободен печат

Џенифер Анистон разочарана, но и полна со оптимизам: Ние не одиме никаде, никогаш нема да се ослободите од „Пријателите“!

Слободен печат

Почина италијанската комичарка Франка Валери: Пред девет дена го прослави 100-от роденден

Слободен печат

Најголемиот холивудски заводник го скротила само една жена, нејзината смрт никогаш не ја преболел

Слободен печат

Ова лето јадете плодови со сина или со црвена боја

Слободен печат

Витни Хјустон почина пред 8 години, а нејзината смрт сè уште е мистерија: Песните сами ќе ви објаснат и ќе сфатите каде сум

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Во колку часот сте родени? Часот на раѓање ќе ви открие каква личност сте или каква е личноста која ви се допаѓа

Слободен печат

Тања Савиќ очајна откако маж ѝ ги однесе децата во Австралија без нејзино знаење: Пет дена не сум ги слушнала синовите

Слободен печат

Најубавите мисли од Моника Белучи: Не треба да ги мразите луѓето кои ви завидуваат, тие признаваат дека сте подобри

Слободен печат

Дива свиња на нудист му го украла лаптопот, па гол ја бркал по излетничкото место (ФОТО)

Слободен печат

Андрија Милошевиќ не е само шегаџија: Ја покажа и својата романтична страна

Слободен печат

Коронавирус: Зошто луѓето веќе не се толку загрижени за смртните случаи и за бројот на заболени?

Слободен Печат