Навивачите во Белград ги поздравија европските шампиони (ВИДЕО) – Слободен печат
ОстанатoСпорт

Навивачите во Белград ги поздравија европските шампиони (ВИДЕО)

Машката одбојкарска репрезентацијата на Србија, по вчерашниот триумф во финалето на ЕП над Словенија, денеска има спектакуларен пречек во Белград.

Одбојкарите традиционално од балконот на градското Собрание беа еуфорично поздравени од неколку илјади навивачи.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close