Моден додаток број 1 за сезонава (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоЖенаМагазинМода

Моден додаток број 1 за сезонава (ФОТО)

Оваа сезона задолжително инвестирајте во различни модели на беретки, тие се апсолутен моден хит.

Доколку сакате класичен и елегантен стил сигурно дека во својот ормар имате многу парчиња облека и аксесоари кои никогаш не излегуваат од мода.

Но, за да ја надополните својата колекција, оваа сезона задолжително инвестирајте во различни модели на беретки кои се апсолутен моден хит.

Доколку сте во дилема како да ги носите, ви претставуваме аутфити од познати блогерки кои можат да ви послужат како инспирација.

View this post on Instagram

gimme coffee ☕️

A post shared by забери меня отсюда (@lutkarka) on

View this post on Instagram

✖️

A post shared by S E L M A (@selma_bijedic) on

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close