6 C
Скопје

Ким Кардашијан се расплака среде емисија во која зборуваше за семејната драма со Канје Вест (ФОТО+ВИДЕО)

Славната старлета се расплака во интервјуто со Дејвид Летерман…

Најпознатата ријалити ѕвезда на светот Ким Кардашијан (39) се расплака среде интервјуто додека зборуваше за брачната криза и драма со сопругот Канје Вест (43).

Имено, 39-годишната ѕвезда се појави во емисијата на Дејвид Летерман под називот „На мојот следен гостин не му е потребна најава“. Во трејлерот за емисијата се гледа како ријалити ѕвездата плаче во момент кога интервјуто добива емотивен пресврт.

Фото: Профимедиа

– Се прашувам зошто плачам? За тоа веќе сум зборувала, изјавува Ким.

– Не, не, не. Дали си добро?, изјави Летерман кој се обиде да ја утеши ѕвездата.

Фото: Профимедиа

Враќањето на шоуто на Летерман на Нетфликс е закажано за 21 октомври, каде во серијата интервјуа тој зборува со Ким, Лизо, Дејв Шапел и Роберт Дауни Џуниор.

Прочитајте и...  Семејството Гучи е загрижено за претстојниот филм „House of Gucci“: Тие го крадат идентитетот на семејството за да остварат профит

Темата на разговорот во емисијата допрва треба да се открие, но впечатливите снимки од емотивниот крах на Ким кој досега ретко се случувал, доаѓа во средина на гласините за брачната драма со Kанје Вест.

– Ким е на чекор до поднесување на барање за развод, но прво сака да седне со Kанје и да разговара за важни прашања како децата и финансиите, изјави извор близок на семејството.

Погледнете го трејлерот од претстојните интервјуа на Летерман…

Поврзани вести

Кралското семејство достоинствено го испраќа принцот Филип до неговото вечно почивалиште: Сите погледи насочени кон браќата Вилијам и Хари

Слободен Печат

ВИДЕО | Мајка стана вирален хит на „ТикТок“: Откако нејзиниот син одбивал да си ја среди собата, му ги фрлила сите играчки во ѓубре

Слободен Печат

ВИДЕО | Членовите на кралското семејство пристигнаа во замокот Виндзор: Светските медиуми во живо ја пренесуваат церемонијата по повод погребот на принцот Филип

Слободен Печат

Поранешните сопружници Џенифер Анистон и Џастин Теру сè уште се добри пријатели: Би било штета да не сме во контакт

Слободен Печат

Како вашиот ден да биде попродуктивен, а вие да се чувствувате подобро?

Слободен печат

ФОТО: Софија Вергара не ги остави рамнодушни бројните обожаватели со фотографија од младоста

Слободен Печат

Остави Коментар