Tag : ким кардашијан

Магазин Магазин слајдер Сцена

Норт Вест одлучи со кого ќе живее: Семејството Кардашијан во турбулентен период!

Слободен Печат
Како што пишува In Touch, за Норт Вест (7) овие денови нема сомнежи – таа мора да биде со нејзиниот татко. „Норт знае дека нејзините...
Магазин Магазин слајдер Сцена

По скандалите, испливаа сите тајни на Ким и Канје: Долго време не се заедно, а раперот децата ги гледа многу ретко и пати поради тоа! (ФОТО)

Васко Спасоски
Написите за проблемите во бракот на Ким Кардашијан Вест и Канје Вест ги полнат медиумите последниве две недели, откако контроверзниот рапер објави скандалозни твитови на...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Бракот на Ким Кардашијан и Канје Вест на „стаклени нозе“: Ким плаче во автомобил додека разговара со сопругот! (ФОТО)

Слободен Печат
Изгледа дека работите не се идилични во бракот на ријалити ѕвездата Ким Кардашијан Вест (39) и раперот Канје Вест (43). Парот прв пат е виден...
Магазин Магазин слајдер Сцена

По скандалот Канје Вест ја моли Ким за прошка: Јавно ѝ се извини на Твитер

Слободен печат
На твитер-профилот на Канје Вест е објавена порака со која тој ѝ се извинува на Ким Кардашијан, по твитовите со кои раперот „го закопа“ познатото...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ким Кардашијан конечно проговори за нервниот слом на Канје Вест: Немоќни сме, тој не е добро!

Слободен Печат
После неколку дена молк, Ким Кардашијан проговори за менталното здравје Канје Вест и неговиот нервен слом, откако раперот, а сега и кандидат за претседател на...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Канје Вест не престанува да го шокира светот: Ким сакаше да ме однесе во лудница, нејзината мајка ја продала секс-снимката! (ФОТО)

Васко Спасоски
Американскиот рапер Канје Вест (43) го одржа првиот митинг во склоп на претседателската кампња, а неговото плачење на говорот дека сакал да ја „убие“ својата...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Канје Вест се расплака на првиот претседателски митинг: Замалку ќе ја убиев својата ќерка! (ВИДЕО)

Слободен Печат
Американскиот рапер Канје Вест го оддржа првиот митинг во склоп на претседателската кампања, а она што го изјави, изненади многумина. Вест најмногу внимание посвети на...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Канје Вест сака да биде претседател на Америка, Илон Маск го поддржа

Слободен печат
Иако сè уште не е јасно дали американскиот рапер Канје Вест навистина поднел формално барање за влегување во претседателската трка, но тој вчера на Твитер...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Кајли Џенер повторно критикувана: „Си ги вадела ребрата? Баш сакаш да бидеш Ким!“ (ФОТО)

Васко Спасоски
Најмладата милјардерка на светот, една од сестрите на добро познатото семејство Кардашијан, Кајли Џенер повторно се најде на мета на критики поради една фотографија –...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ким Кардашијан покажа најголем задник досега, но и најтенка половина поради која ја исплукаа фановите! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Американската старлета Ким Кардашијан на големо на својот Инстаграм ги рекламира своите производи. Таа објави видео на кое позира гледајќи во огледало, а на себе...