• ким кардашијан

Ким и Канје го завршија разводот: Раперот ќе плаќа 200.000 долари месечно за алиментација

Ѕвездата на реалните шоуа Ким Кардашијан и раперот Канје Вест ги завршија сите разговори и договори во врска со нивниот развод, пишува „Пејџ сикс“. Имено, според договореното, тие ќе имаат „еднаков пристап“ за заедничко старателство над нивните четири деца – деветгодишната Норт, шестгодишниот Сент, четиригодишната Чикаго и тригодишниот Псалм. Сепак, извори блиски до Кардашијан за …

Ким и Канје го завршија разводот: Раперот ќе плаќа 200.000 долари месечно за алиментација Read More »