26 C
Скопје

Tag : расплака

Магазин Магазин слајдер Сцена

ВИДЕО: Предизвика лавина реакции и расплака многумина – Северина им ги посвети своите познати стихови на жртвите од Вуковар

Слободен печат
Пејачката Северина Којиќ на својот Инстаграм профил го одбележа Денот на сеќавањето на жртвите во Вуковар. Денот на сеќавање на жртвите во Вуковар оваа година...
Живот Забава Магазин Магазин слајдер

ВИДЕО: Нераскинливо пријателство – Две седумгодишни момчиња не се виделе со месеци, а нивната повторна средба расплака многумина

Слободен печат
Кога конечно се сретнале, ниту Карсон ниту Кејд, најдобрите другари, не можеле да го сокријат воодушевувањето и возбудата, па тука паднала и по некоја солза....
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ким Кардашијан се расплака среде емисија во која зборуваше за семејната драма со Канје Вест (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Славната старлета се расплака во интервјуто со Дејвид Летерман… Најпознатата ријалити ѕвезда на светот Ким Кардашијан (39) се расплака среде интервјуто додека зборуваше за брачната...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Од целиот свет сокриле дури пет трагедии: Познатиот пар сподели потресни детали и расплака многумина на нивната годишнина (ФОТО)

Слободен печат
Еден од најпознатите готвачи на светот и неговата сопруга слават две децении љубов, а по тој повод открија дека не им било постојано совршено. Напротив,...
Жена Магазин

Исповедта на Катерина (16) ГО РАСПЛАКА РЕГИОНОТ: Отидов во Виена да работам како БЕБИСИТЕРКА за 1.000 евра, а таму ме СИЛУВАА СЕКОЈА НОЌ!

Слободен печат
Србинката Катерина (16) го прифатила повикот од непозната жена во Виена да работи два месеци како бебиситерка за 1.000 евра. Но, наместо во Виена, таа...
Еспресо Шоу биз

Филм кој го расплака Џејсон Момоа: „Ме расплакавте пред децата“ (ФОТО)

Слободен печат
Џејсон Момоа призна дека неколку пати заплакал во само два часа. Актерот со своето семејство присуствуваше на приватна проекција на анимираниот филм „Кралот Лав“ и...
Еспресо Шоу биз

Принцот Хари луто и нареди на војвотката, Меган за малку не се расплака (ВИДЕО)

Слободен печат
Несекојдневниот однос на принцот Хари и војвотката од Сасекс го забележа камерата на неодамна одржаната свеченост во Бекингемската палата. Имено, познатиот кралски пар го снимила...
Еспресо Шоу биз

Била 5 месеци во кома по породувањето: Северина со трогателни зборови го расплака регионот

Хрватската пејачка Северина Којиќ со своите следбеници на Инстаграм редовно ги дели моментите од својот брачен живот. А она што одлучи да го покаже овој...