22 C
Скопје

Tag : семејната

Магазин Магазин слајдер Сцена

Ким и Канје ги прекинале сите контакти, а тој се отселил и од семејната вила

Слободен печат
Изгледа дека Ким Кардашијан дефинитивно дигнала раце од бракот со Канје Вест. Имено, ѕвездата од реалното шоу „Keeping Up with the Kardashians“ е забележана без...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ким Кардашијан се расплака среде емисија во која зборуваше за семејната драма со Канје Вест (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Славната старлета се расплака во интервјуто со Дејвид Летерман… Најпознатата ријалити ѕвезда на светот Ким Кардашијан (39) се расплака среде интервјуто додека зборуваше за брачната...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Во вака лошо издание никој не ја видел – Актерката по семејната драма за првпат се појави во јавноста – целосно непрепознатлива (ФОТО)

Слободен печат
Актерката Џулија Робертс по скандалот со сопругот Даниел Модер кој го исфрли на улица, за прв пат се појави во јавноста. Таа беше во крајно...
Магазин Семејство

Семејството не е важно, семејството е СЕ!

Слободен печат
Прочитајте и споделете со оние кои ги сакате, споделете со вашето семејство, со оние кои ви се блиски, а ги сметате за семејство, споделете со...
Ви Препорачуваме Еспресо Шоу биз

Анастасија се исели од семејната куќа: Ќерката на Цеца фатена како внесува куфери во друга зграда (ФОТО)

Слободен печат
Најверојатно ќерката на Цеца се одлучила на заеднички живот со својот партнер Ѓорѓе. Ќерката на фолк дивата, Светлана Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, одлучи да започне заеднички...