Во вака лошо издание никој не ја видел – Актерката по семејната драма за првпат се појави во јавноста – целосно непрепознатлива (ФОТО)

профимедиа

Актерката Џулија Робертс по скандалот со сопругот Даниел Модер кој го исфрли на улица, за прв пат се појави во јавноста.

Таа беше во крајно несекојднево издание, а многумина коментираа дека нејзиното издание буквално изгледа „распаднато“.

профимедиа

Да се потсетиме, како што пренесе „New Idea“ до крах на овој брак сепак дошло и Џулија одлучила да ја продаде луксузната вила во која во моментов живеат.

„Да, живеат во вилата, но таа не е доволно голема за да не се сретнуваат, и понатака се караат и си делат тешки навреди“, изјави неименуван извор за наведениот медиум.

Истиот извор, близок до ова семејство, тврди дека сопружниците, по бројните гласини за разводот, одлучиле да дадат се од себе и да поработат на својот однос. Меѓутоа се случило спротивното.