Tag : непрепознатлива

Еспресо Шоу биз

Карди Би во „природно“ издание непрепознатлива, фановите ужаснати (ФОТО)

Слободен печат
Американската раперка Карди Би, одлучи да се одмори за време на празниците и да не се оптеретува со секојдневните работи. Таа беше уловена од папараците...
Еспресо Шоу биз

Манекенката ја променила фризурата: Непрепознатлива со новиот стил (ФОТО)

Слободен печат
Покрај тоа што е позната како некој кој со години експериментира со модата, манекенката Кара Делевињ сака да ја менува и фризурата. Иако најдобро ја...
Жена Магазин

20 години била зависна од хероин, по една година лекување таа е непрепознатлива (ФОТО)

Слободен печат
Поранешата наркоманка Мишел Валас консумирала хероин полни 20 години, а таа се појави и во Џереми Кајл Шоуто каде ги шокираше гледачите со својот испиен...
Еспресо Шоу биз

Хурем драстично го промени изгледот: Омилената турска актерка е непрепознатлива (ФОТО)

Слободен печат
Фотографиите ги објави на својот Инстаграм… Актерката Мерием Узерли, која ја паметиме по улогата на Хурем во турската серија „Сулејман Величествениот“, го промени изгледот и...
Жена Магазин

Девојката која сака да изгледа како БАРБИ за само неколку години стана НЕПРЕПОЗНАТЛИВА (ФОТО)

Слободен печат
Стефани Мулич од Шведска на 19 години е зависна од естетската хирургија. Пред неколку години оваа блондинка изгледаше сосема поинаку. Девојата од Гетеборг не била...
Еспресо Шоу биз

Фановите загрижени зошто таа изгледа преслабо и загрижувачки, Кејти Холмс непрепознатлива! (ФОТО)

Слободен печат
Ниту трага од онаа преслатка и весела жена… Џејми Фокс, поранешното момче на Кејти Холмс, пред некоја недела непосредно по раскинувањето беше виден во друштво...
Еспресо Шоу биз

Непрепознатлива: Папараците ја уловија без шминка (ФОТО)

Слободен печат
Ким Кардашијан изгради бренд врз основа на својот физички изглед, така што ретки се приликите кога таа негде се појавува без шминка. Ким и нејзиниот...
Еспресо Шоу биз

Речиси непрепознатлива: Селин Дион во вакво смело издание досега не сте ја виделе (ФОТО)

Слободен печат
Во ново издание, популарната пејачка е речиси непрепознатлива. Многумина коментираа дека во волку смело издание досега не ја виделе, но дека новата фризура опасно добро...
Еспресо Шоу биз

Пејачката ја офарба косата и речиси е непрепознатлива (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Славната пејачка Тејлор Свифт со години има речиси иста фризура и со косата не експериментира многу. Меѓутоа, сега за потребите на снимањето на спотот „You...