Ќерката на Брус Вилис и Деми Мур објави чудна порака и фотографија на која таа е целосно гола

Фото: Инстаграм

Талула Вилис објави необична и чудна фотографија под која напиша уште почуден текст, а истата ја објави на социјалната мрежа Инстаграм.

Најмладата ќерка на поранешниот холивудски пар, Брус Вилис и Деми Мур, позираше целосно гола во фетусна положба на трева, а фотографијата е втор дел од триделните објави во која што Талула објавува фотографии од својот дом.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by tallulah (@buuski)


„Се збогувам со овие ѕидови во чија внатрешност цветаше љубовта, пријателите стануваа семејство, животните доаѓаа и си заминуваа, празен простор во кој се родијa непознати задоволства на дизајнот на ентериерот“, започна оваа 27-годишна девојка која што како и своите две постари сестри Скаут и Румер се бореше со зависност поради тешкиот тинејџерски период предизвикан од лошите односи на нејзините родители по нивниот развод.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by tallulah (@buuski)


„Го допрев дното меѓу овие ѕидови, поставував безгласни прашања од кои што и денес се плашам. Го обвинував домот и сакав да побегнам. Но, среде сите негови трансформации и моите промени на фризурата, се чувствувам целосна. Како заљубена жена која се бори за среќа во секој нареден ден и зборува погласно, отколку што некогаш мислела дека ќе може да зборува. Поради тоа ќе земам што ми треба, а остатокот ќе ти го оставам тебе слатки доме затоа што постојат уште многу работи кои треба да ги преживеам“, заврши таа, а од „Daily Mail“ веруваат дека Талула со оваа објава најавила преселба во нов дом со своето момче Дилон.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by tallulah (@buuski)


Инаку, нејзините родители по разводот, кој што се случи пред 20 години, биле во многу лоши односи, но денес наводно се добри пријатели.

Видео на денот