7 C
Скопје

Tag : брус вилис

Магазин Магазин слајдер Сцена

Брус Вилис исфрлен од маркет во Лос Анџелес бидејќи одбивал да стави маска

Слободен печат
Холивудската легенда Брус Вилис е исфрлен од маркет во Лос Анџелес откако тој одбил да носи заштитна маска. Луѓето во маркетот реагирале зошто актерот не...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ќерката на Брус Вилис и Деми Мур призна дека ја изгубила невиноста со постар човек кој ја искористил

Слободен печат
Румер Вилис проговори за своето прво сексуално искуство… Румер Вилис, 32-годишната ќерка на Брус Вилис и Деми Мур проговори за своето лошо прво сексуално искуство...
Магазин Магазин слајдер Филм и ТВ

Брус Вилис повторно како Џон Меклејн, но во малку поинаква акција (ВИДЕО)

Слободен печат
Американскиот актер Брус Вилис повторно се најде во улогата на Џон Меклејн од популарната франшиза „Умри машки“, која ја одбележа неговата кариера. Овој пат не...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Брус Вилис доби негативни коментари: Фановите го нападнаа за неговиот изглед

Слободен Печат
Славниот актер беше фотографиран на улиците во Лос Анџелес. Обожавателите по објавените фотографии го нападнаа со негативни коментари, а еден од коментарите е дека тој...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ќерката на Брус Вилис и Деми Мур позираше во долна облека! (ФОТО)

Васко Спасоски
Американската актерка и пејачка Румер Вилис (32), највозрасната ќерка на холивудските актери Деми Мур (57) и Брус Вилис (65) објави фотографија на својот профил на...
Магазин Магазин слајдер Сцена

После месец дена во изолација со поранешната сопруга, Брус Вилис конечно во прегратките на сопругата Ема! (ФОТО)

Слободен Печат
Кога кон почетокот на април отпатува на својот некогашен ранч во Ајдахо, кој го дели со поранешната сопруга Деми Мур, за таму да го помине...
Еспресо Шоу биз

Брус Вилис и Деми Мур беа златниот пар на Холивуд: Погледнете како изгледаат нивните три ќерки (ФОТО)

Слободен печат
Деми и Брус се венчаа во 1987 година. Тој имал 22 години и ова му бил прв брак, а 25-годишната Деми веќе имала развод зад...
Еспресо Шоу биз

Ќерката на Брус Вилис за „Ноќ на вештерките“ со оргинална маска! Повеќе открива, отколку што сокрива! (ФОТО)

Слободен печат
Во светот владее општо лудило поради Ноќ на вештерките, а оваа еуфорија ги фати и познатите личности. Ќерката на Деми Мур и Брус Вилијамс, Талула...
Жена Магазин

Брус Вилис се смири покрај 23 години помладата манкенека: Таква жена барав цел живот (ФОТО)

Слободен печат
Познатиот глумец вели дека додека не ја запознаете вистинската, не сте ни свесни дека дотогаш не сте ни уживале во љубовта на вистинскиот начин. „Десет...
Еспресо Шоу биз

РАЗГАЛЕНИ ЅВЕЗДИ: Ова се холивудските лица кои имаат НАЈБИЗАРНИ барања и желби

Слободен печат
Кои се најбизарните барања на Анџелина Џоли, Парис Хилтон, Брус Вилис......