• таа

Синот на Том Хенкс обвинет за злоставување: Поранешната девојка го пријави, но тој вели дека таа само сака да му изнуди пари!

Синот на Том Хенкс и Рита Вилсон, Чет Хенкс (30) за првпат прозборе во јавноста откако неговата поранешна девојка Кијана Паркер побара забрана за приближување поради наводно злоставување во врската. Имено, Чет на својот Инстаграм профил објави подолга изјава во која ги негира обвинувањата за злоставување.   View this post on Instagram   A post …

Синот на Том Хенкс обвинет за злоставување: Поранешната девојка го пријави, но тој вели дека таа само сака да му изнуди пари! Read More »