Ќерката на Брус Вилис и Деми Мур објави чудна порака и фотографија на која таа е целосно гола

Талула Вилис објави необична и чудна фотографија под која напиша уште почуден текст, а истата ја објави на социјалната мрежа Инстаграм. Најмладата ќерка на поранешниот холивудски пар, Брус Вилис и Деми Мур, позираше целосно гола во фетусна положба на трева, а фотографијата е втор дел од триделните објави во која што Талула објавува фотографии од …

Ќерката на Брус Вилис и Деми Мур објави чудна порака и фотографија на која таа е целосно гола Read More »