• порака

ФОТО | Игор Џамбазов: Пријателе не ти се лутам што ме навредуваш на мојот Инстаграм

Омилениот актер и шоумен на многу генерации, Игор Џамбазов  на својот инстаграм – профил постојано објавува фотографии од неговиот приватен живот, спомени од минатото, фотографии и пораки посветени на семејството, пријателите, колегите, но и на непријателите. Во негов стил, Џамбазов на својот инстаграм – профилот објави фотографија која според тоа што пишува на неа е …

ФОТО | Игор Џамбазов: Пријателе не ти се лутам што ме навредуваш на мојот Инстаграм Read More »